Červen a červenec, měsíce nejen svateb

Není náhodou, že právě v tyto dva letní měsíce bývají nejčastěji svatby. Sluníčko svítí a hřeje nás u srdce. Lidé jsou zamilovaní, a tak dávají svoji lásku najevo nejen gesty, ale i činy. A právě s činy souvisí i svatby. Požádejte vaši milovanou o ruku a zpečeťte svoje „navěky“ v tomto pohodovém období i vy!

Na úřadě, v kostele i na louce

Které místo je pro vás to pravé? Chcete svatbu rychle odbít na úřadě a potom pokračovat ve slavení v přírodě, kde si pod nepromokavým párty stanem můžete užívat váš den i v případě nepřízni počasí, nebo dáváte přednost voňavé a rozkvetlé louce? Právě druhá varianta je v současnosti dost populární. Tento trend k nám dorazil ze západu, kde si novomanželé dávají pusu pod rozkvetlou bránou na zahradě. V České republice jsou oblíbené i zámky a kapličky, které jsou takovou malou náhradou za kostel v případě, že nejste věřící nebo nechcete mít obřad ve studeném prostoru kostela.

Malá nebo velká svatba?

Zatímco dříve se pořádaly velké veselky, na kterých byla celá vesnice, dnes novomanželé ve většině případů dávají přednost menším svatbám v rodinném kruhu. V současnosti máte na výběr spoustu stylů šatů, dortů, prstenů, květin a celkové ladění svatby. Nevěsta může být romantická, něžná, v bílých krajkových šatech, ale i drsná rockerka v teniskách.